Whatsapp Destek Hattı: 0532 354 26 41

Kuşburnu Çekirdeği Yağı 30 ml

311,00 TL
Barkod 8684496373187
Ürün Açıklaması

Bitkinin Bilimsel Adı: Rosa canina L.
İçindekiler: %100 soğuk sıkım kuşburnu çekirdeği yağı
Menşei: Türkiye
Kaynak: Kuşburnu çekirdeği
Elde Ediliş Yöntemi: Soğuk sıkım
Özellikler: Türk Gıda Kodeksi'ne uygun üretilmiştir. Yenilebilir özeliği taşımaktadır.
Saklama Koşulları: Serin yerde, ışıktan ve nemden korunarak saklanmalıdır.   

 

Özellikleri:

      TUKA Natural kuşburnu çekirdeği yağı, kolayca emilebilme özelliği ile yağlı bir kalıntı bırakmadan cildinizin daha derin katmanlarına nüfuz edebilen ince bir yağdır. Günümüzde değeri yeni anlaşılmaya başlayan kuşburnu çekirdeği yağı, eski zamanlarda iyileştirici faydaları nedeniyle ödüllendirilmiş, cildi besleyen vitaminler ve esansiyel yağ asitleri ile doludur. TUKA Natural kuşburnu çekirdeği yağı yüksek  oranda omega-3 ve omega-6 yağ asitleri ve yüksek gama linoleik asit (GLA) oranıyla cilt ve saç bakımı için oldukça etkili benzersiz bir yağdır. Komedojenik (gözeneklerin tıkama olasılığı) değildir. TUKA Natural kuşburnu çekirdeği yağının cildinize yardımcı olan iki hayati bileşeni vardır. Bunlardan birincisi  yüksek düzeyde A vitamini içermesi, ikincisi ise  esansiyel yağ asitleridir.

 

Kullanım şekli:

      TUKA Natural kuşburnu çekirdeği yağını günde bir veya iki kez uygulayabilirsiniz. TUKA Natural kuşburnu çekirdeği yağı, tek başına kullanılabilen veya nemlendiricinize eklenebilen hafif bir yüz yağıdır. TUKA Natural kuşburnu çekirdeği yağını kullanmak için avucunuzun içine birkaç damla (yüzünüz için 2-3 damla yeterlidir, boyun ve omuz bölgenize de fayda sağlamak için birkaç damla daha ekleyin) avucunuzun içine damlatmanız ve işaret parmağınızın ucunu kullanmanız yeterlidir. TUKA Natural kuşburnu çekirdeği yağını yüzünüze ve dekolte bölgenize nazikçe sürün. Ardından yukarı doğru hareketlerle nazikçe masaj yapın. TUKA Natural kuşburnu çekirdeği yağı hızla emilirken, yağlı bir kalıntı bırakmaz.  Yaşlanan ciltle savaşmak ve genç görünen eller için , ellerinizi  ve vücüdünuzu her yıkadığınızda TUKA Natural kuşburnu çekirdeği yağını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

TUKA Natural farkı:

      TUKA Natural kuşburnu çekirdeği yağı %100 doğal, soğuk press yöntemi ile üretilmiş ve kullanıma hazır bir ürünümüzdür. Doğal üretim tekniklerini teknoloji ile harmanlayarak TUKA Natural kuşburnu çekirdeği yağının tüm doğal özelliklerini ve faydalarını en yüksek oranda hiçbir katkı ve kimyasal madde içermeden sizlere sunuyoruz.

 

T.C. Tekirdağ İl Tarım ve Orman Müdürlüğü İşletme Kayıt Numaramız: TR-59-K-017515

Ayrıca TUKA Natural ürünlerimizin sahip olduğu diğer sertifikalarımız;Uyarı:

      Cilde uygulamadan önce bileğinizin içine bir damla damlatıp yarım saat bekleterek alerji testi yapınız.

 

TUKA Natural kuşburnu çekirdeği yağı blog yazımız için tıklayabilirsiniz.

Yorumlar
Yorum Yap