Whatsapp Destek Hattı: 0532 354 26 41

Üzüm Çekirdeği Yağı 50 ml

244,00 TL
Barkod 8684496373224
Ürün Açıklaması

Bitkinin Bilimsel Adı: Vitis vinifera L.
İçindekiler: %100 soğuk sıkım üzüm çekirdeği yağı
Menşei: Türkiye
Kaynak: Üzüm çekirdeği
Elde Ediliş Yöntemi: Soğuk sıkım
Özellikler: Türk Gıda Kodeksi'ne uygun üretilmiştir. Yenilebilir özeliği taşımaktadır.
Saklama Koşulları: Serin yerde, ışıktan korunarak saklanmalıdır. 

 

Özellikleri:

      TUKA Natural üzüm çekirdeği yağı, antioksidanlar (A vitamini, C vitamini ve E vitamini gibi ), omega yağ asitleri (cilt bariyerinin önemli bir bileşeni olan linolenik asit gibi) ve amino asitler (kollajen oluşturmak için yapı taşları) ile doludur.  Yapılan literatür çalışmalarında üzüm çekirdeği yağının insan sağlığı açısından bir çok yararının olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. TUKA Natural üzüm çekirdeği yağı kullanmak; donuk, susuz kalmış cildi nemlendir, cilt tonunuzu eşitler ve ince çizgilerin, kırışıklıkların görünümünü azaltır. Bunun nedeni TUKA Natural üzüm çekirdeği yağının içerisinde bol miktarda bulunan linoleik asit ve E vitamininin cildin elastikiyetini geri kazandırmasıdır. Ayrıca TUKA Natural üzüm çekirdeği yağı cildinizi çevresel hasarlardan korurken, cildinizin mevcut nemini korumasına yardımcı olur. Linoleik asit ayrıca ince çizgileri ve pürüzlü dokuyu yumuşatmak için hücre döngüsünü (cildinizin doğal pul pul dökülme sürecini) uyaran beta-karoten ve A ve D vitaminlerini içerir. TUKA Natural üzüm çekirdeği yağının antioksidan özellikleri, gözeneklerinizin tıkanmasını önlemeye yardımcı olurken, anti-inflamatuar özellikleri ile  mevcut akne semptomlarını hafifletmeye yardımcı olur. TUKA Natural üzüm çekirdeği yağı komedojenik (gözenekleri tıkama olasılığı) değildir.

 

Kullanım şekli:

      TUKA Natural üzüm çekirdeği yağı sayısız şekilde kullanılabilmektedir. TUKA Natural üzüm çekirdeği yağı tek başına kullanılabilen veya nemlendiricinize eklenebilen hafif bir yüz yağıdır. Güneş kreminiz ile birlikte kullanıldığında koruculuğunu artır. TUKA Natural üzüm çekirdeği yağını saç ve saç derisi sağlığı için de kullanabilirsiniz. TUKA Natural üzüm çekirdeği yağındaki yağ asitleri, saça güç ve parlaklık verir. Ayrıca TUKA Natural üzüm çekirdeği yağı mükemmel bir masaj yağıdır. Bebek masajı için TUKA Natural üzüm çekirdeği yağını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Eşsiz lezzetteki yemekleriniz hazırladığınız mutfağınızda kullandığınızda ; TUKA Natural üzüm çekirdeği yağı, doymamış yağ asitleri, fenoller ve E vitamini içeriğinin etkileyici beslenme profili sayesinde dikkat çekiyor. TUKA Natural üzüm çekirdeği yağı salataların üzerine serpilebilir, humus gibi soslarda kullanılabilir ve kavurmadan önce sebzeleri fırçalamak için kullanılabilir.  Bu kadar kullanım alanı TUKA Natural üzüm çekirdeği yağını popüler bir takviye haline getirmektedir.

 

TUKA Natural farkı:

      TUKA Natural üzüm çekirdeği yağı %100 doğal, soğuk press yöntemi ile üretilmiş ve kullanıma hazır bir ürünümüzdür. Doğal üretim tekniklerini teknoloji ile harmanlayarak TUKA Natural üzüm çekirdeği yağının tüm doğal özelliklerini ve faydalarını en yüksek oranda hiçbir katkı ve kimyasal madde içermeden sizlere sunuyoruz.

 

T.C. Tekirdağ İl Tarım ve Orman Müdürlüğü İşletme Kayıt Numaramız: TR-59-K-017515

Ayrıca TUKA Natural ürünlerimizin sahip olduğu diğer sertifikalarımız;



Uyarı:

      Cilde uygulamadan önce bileğinizin içine bir damla damlatıp yarım saat bekleterek alerji testi yapınız.

Yorumlar
Yorum Yap