Whatsapp Destek Hattı: 0532 354 26 41

İngiliz Lavantası Uçucu Yağı 10 ml

264,00 TL
Barkod 8684496373231
Ürün Açıklaması

Bitkinin Bilimsel Adı: Lavandula angustifolia L.
İçindekiler: %100 İngiliz Lavantası Uçucu Yağı
Menşei: Türkiye
Kaynak: Taze Lavanta Çiçeği
Elde Ediliş Yöntemi: Taze İngiliz lavanta çiçeklerinden buhar distilasyonu yöntemi
Özellikler: Saf Lavanta Uçucu Yağı
Saklama Koşulları: Serin yerde, ışıkdan ve nemden korunarak saklanmalıdır. 

 

Özellikleri:

  • Antioksidan koruma: TUKA Natural İngiliz lavanta esansiyel uçucu yağı sadece antioksidanlarla dolu olmakla kalmaz, aynı zamanda bileşikleri vücudumuzun doğal antioksidan süreçlerinin aktivitesini de uyarır. Günlük olarak karşılaştığımız serbest radikallere karşı etkili bir savunma sağlar.
  • Doğal ağrı kesici:TUKA Natural İngiliz lavanta esansiyel uçucu yağı  anti-inflamatuar ve yatıştırıcı özellikleri ile, ağrı yoğunluğunun hafifletilmesine yardımcı olabilir.
  • Doğal bir böcek kovucu:TUKA Natural İngiliz lavanta esansiyel uçucu yağı , insanlar için anında yatıştırıcı olurken, çoğu böcek kokusundan kovulur ve oluşabilecek böcek ısırıklarını uzak tutmak için hızlı ve kolay bir çözüm sağlar.
  • Detoks: TUKA Natural İngiliz lavanta esansiyel uçucu yağı  antioksidanlar açısından zengindir. Cildin doğal bariyerini korur ve destekler, ayrıca toksinleri dışarı atar ve nihai cilt detoksu için pH seviyelerini dengeler.

 

Kullanım şekli:

      TUKA Natural İngiliz lavanta esansiyel uçucu yağı zihinsel stres ve yorgunluğun giderilmesinde, uykusuzlukta yastığa damlatılarak kullanılır. TUKA Natural İngiliz lavanta esansiyel uçucu yağı banyo suyuna ekleyerek veya  difüzör(hava yayıcı) içine ekleyerek kullanabilirsiniz.

 

TUKA Natural farkı:

      TUKA Natural İngiliz lavanta esansiyel uçucu yağı %100 doğal bitkilerden buhar distilasyonu yöntemi ile üretilmiş ve kullanıma hazır bir ürünümüzdür. Doğal üretim tekniklerini teknoloji ile harmanlayarak TUKA Natural İngiliz lavanta esansiyel uçucu yağının tüm doğal özelliklerini ve faydalarını en yüksek oranda hiçbir katkı ve kimyasal madde içermeden sizlere sunuyoruz.

 

T.C. Tekirdağ İl Tarım ve Orman Müdürlüğü İşletme Kayıt Numaramız: TR-59-K-017515

Ayrıca TUKA Natural ürünlerimizin sahip olduğu diğer sertifikalarımız;Uyarı:

      Olası bir cilt hassasiyeti yaşamamak için, cildinize uygularken mutlaka bir taşıyıcı yağ ile seyreltin.

      Cilde uygulamadan önce bileğinizin içine bir damla damlatıp yarım saat bekleterek alerji testi yapınız.

Yorumlar
Yorum Yap