Whatsapp Destek Hattı: 0532 354 26 41

Tatlı Badem Yağı 50 ml

284,00 TL
Barkod 8684496373200
ML
Ürün Açıklaması

Bitkinin Bilimsel Adı: Prunus amygdalus dulcis L.
İçindekiler: %100 soğuk sıkım tatlı badem yağı
Menşei: Türkiye
Kaynak: Tatlı badem çekirdeği
Elde Ediliş Yöntemi: Soğuk sıkım
Özellikler: Türk Gıda Kodeksi'ne uygun üretilmiştir. Yenilebilir özeliği taşımaktadır.
Saklama Koşulları: Serin yerde, ışıktan ve nemden korunarak saklanmalıdır. 

 

Özellikleri:

      Tatlı Badem yağı; cildi yatıştırmak ve cilt rahatsızlıklarını onarmak amacı ile yüzyıllardır eski Çin ve Ayurveda uygulamalarında kullanılmıştır.

      TUKA Natural tatlı badem yağı, hızla emilim gösteren  güçlü bir nemlendiricidir. Bu nedenle yüzünüzde veya vücudunuzda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kuru, hassas ve akne eğilimli ciltler, güvenle kullanabilir.  TUKA Natural tatlı badem yağından yararlanabilecek tek şey cildiniz değildir. 

       Besleyici özelliği ile saçınızı yumuşatır ve güçlendirirken, B-7 vitamini ve biotin açısından zengin bir içeriğe sahip olması tatlı badem yağının saç ve tırnaklarınızı sağlıklı ve güçlü tutmanıza yardımcı olur. Ayrıca doğal bir SPF 5 ile saçınızı güneş zararlarından korumaya yardımcı olursunuz. 

Kullanım şekli:

      Nemli ve temizlemiş olduğunuz yüz ve boynunuza gerekli miktarda TUKA Natural badem yağınızı damlatınız. Cilt üzerinde eşit olarak dağıtmak ve gözeneklere daha derin nüfuz etmesini sağlamak için parmak uçlarıyla hafifçe masaj yapın.

      Saç bakımında; avucunuza az miktarda TUKA Natural badem yağı dökün ve saç derinize uygulayın. Parmaklarınızı kullanarak nazikçe başınızın tepesinden geriye doğru enseye kadar masaj yapın. Bu uygulama, yeni saç büyümesini teşvik etmeye, köklerinizi şekillendirmeye ve saçınızı korumaya yardımcı olacaktır. Saçınızı köklerinden saç uçlarına kadar tarayın. Tüm saçınızın az miktarda yağ ile kaplandığından emin olun. En az 20 dakika bekletin sonra yıkamaya geçebilirsiniz.

 

TUKA Natural farkı:

      TUKA Natural tatlı badem yağı %100 doğal, soğuk press yöntemi ile üretilmiş ve kullanıma hazır bir ürünümüzdür. Doğal üretim tekniklerini teknoloji ile harmanlayarak TUKA Natural tatlı badem yağının tüm doğal özelliklerini ve faydalarını en yüksek oranda hiçbir katkı ve kimyasal madde içermeden sizlere sunuyoruz.

 

T.C. Tekirdağ İl Tarım ve Orman Müdürlüğü İşletme Kayıt Numaramız: TR-59-K-017515

Ayrıca TUKA Natural ürünlerimizin sahip olduğu diğer sertifikalarımız;Uyarı:

      Cilde uygulamadan önce bileğinizin içine bir damla damlatıp yarım saat bekleterek alerji testi yapınız.

Yorumlar
Yorum Yap