Whatsapp Destek Hattı: 0532 354 26 41

Alman Papatyası Hidrosolü 100 ml

256,00 TL
Barkod 8691536010100
Ürün Açıklaması

Bitkinin Bilimsel Adı: Matricaria chamomilla L.
İçindekiler: %100 Alman Papatyası (Tıbbi Papatya) Hidrosolü
Menşei: Türkiye
Kaynak: Taze Alman Papatyası Çiçekleri
Elde Ediliş Yöntemi: Tıbbi papatya çiçeklerinden buhar distilasyonu ile uçucu yağ elde edilişi sırasında yağın altında kalan yağlı aromatik su
Özellikler: Saf Hidrosol (Aromatik Bitki Suyu)
Saklama Koşulları: Serin yerde, ışıktan korunarak saklanmalıdır. 

 

Özellikler:

      TUKA Natural Alman Papatya Hidrosolü’nün aroması otsu ve biraz papatya çayı aromasını andırır. TUKA Natural Alman Papatya Hidrosolü, güçlü bir anti-inflamatuar ve yatıştırıcıdır ve hem duygusal hem de cilt bakımı uygulamalarında kullanımı için dikkate değer bir hidrosoldür.
Cilt bakımında  TUKA Natural Alman Papatyası güçlü bir iltihap önleyicidir. Yağlı veya akneye meyilli ciltler için faydalıdır. Böcek ısırıklarının ve güneş yanıklarının acısını hafifletir. Döküntüler, yanıklar, güneş yanıkları, kaşıntı, bazı egzama ve sedef hastalığı, şişmiş damarlar, hemoroid, varis, iplik ve örümcek damarları dahil olmak üzere "kırmızı cilt koşulları" için kullanılmasını önerir. Ayrıca kas ağrılarını ve artritik durumları hafifletmeye yardımcı olabilir.

      TUKA Natural Alman Papatyası Hidrosolü hassas ciltler için sakinleştirici bir yüz toniği; erkekler ve kadınlar için yatıştırıcı bir tıraş sonrası ve aynı zamanda nemlendirici bir yüz temizleyicisi olarak da iyi gelmektedir.


Kullanım şekli:

• Difüzör aracılığı ile ortama buhar verilerek kullanılır.

• Ağız ve boğaz bölgesindeki yara ve enfeksiyonlarda gargara olarak kullanılabilir.

• Sprey şeklinde yüze veya vücuda püskürtülür yada makyaj pamuğuna alınan bir miktar hidrosol istenilen bölgeye sürülerek kullanılır.

• Yüz ve vücut bakımı için hazırlanan maske , krem veya losyon gibi ürünlerde kullanılabilir.

 

TUKA Natural farkı:

      TUKA Natural alman papatyası (tıbbi papatya) hidrosolü %100 doğal bitki özünden buhar distilasyonu yöntemi ile üretilmiş ve kullanıma hazır bir ürünümüzdür. Doğal üretim tekniklerini teknoloji ile harmanlayarak TUKA Natural alman papatyası (tıbbi papatya) hidrosolü tüm doğal özelliklerini ve faydalarını en yüksek oranda hiçbir katkı ve kimyasal madde içermeden sizlere sunuyoruz.

 

T.C. Tekirdağ İl Tarım ve Orman Müdürlüğü İşletme Kayıt Numaramız: TR-59-K-017515

Ayrıca TUKA Natural ürünlerimizin sahip olduğu diğer sertifikalarımız; 

Uyarı:

      Cilde uygulamadan önce bileğinizin içine bir damla damlatıp yarım saat bekleterek alerji testi yapınız.

Yorumlar
Yorum Yap