Whatsapp Destek Hattı: 0532 354 26 41

Ölmez Çiçek (Altınotu) Hidrosolü 100 ml

367,00 TL
Barkod 8691536030100
Ürün Açıklaması

 

Bitkinin Bilimsel Adı: Helichrysum italicum L..
İçindekiler: %100 Ölmez Çiçek (Altınotu) Hidrosolü
Menşei: Türkiye
Kaynak: Taze Ölmez Çiçek (Altınotu) Çiçekleri
Elde Ediliş Yöntemi: Taze Ölmez Çiçek (Altınotu) Çiçeklerinden buhar distilasyonu ile uçucu yağ elde edilişi sırasında yağın altında kalan yağlı aromatik su
Özellikler: Saf Hidrosol (Aromatik Bitki Suyu)
Saklama Koşulları: Serin yerde, ışıktan korunarak saklanmalıdır. 

 

Özellikler:

      TUKA Natural ölmez çiçek (altınotu) hidrosolü, güçlü bir anti-inflamatuar maddedir. Akne, egzama, sedef hastalığı, rozasea ve diğer iltihaplı cilt rahatsızlıklarına bağlı cilt iltihabını azaltıcı etkiye sahiptir.

      En iyi yaşlanma önleyici hidrosoller arasında  ölmez çiçek (altınotu) hidrosolü bulunur. TUKA Natural ölmez çiçek (altınotu) hidrosolü cildi tonlar ve sıkılaştırır. Ayrıca besler, bu da kolajeni artırır ve esnek tutar. Yoga, meditasyon ve duygusal şifa için topraklama ve dengeleme, için  ölmez çiçek (altınotu) hidrosolü ve yağı kullanılmıştır. Sakinliği teşvik ettiği ve bireyin geçmişini yansıtmasına ve duygusal acı ve zihinsel travmanın üstesinden gelmesine yardımcı olarak devam etmelerini sağladığı söylenir. Bu iyileştirici hidrosol, tıpkı uçucu yağı gibi, yara izlerinin solmasına da çok iyi gelmektedir. 

      TUKA Natural ölmez çiçek (altınotu) hidrosolü sadece yara izlerinin geçmesine değil aynı zamanda yaraların iyileşmesine de iyi gelmektedir. 

      TUKA Natural ölmez çiçek (altınotu) hidrosolü aynı zamanda bir analjeziktir (ağrı kesici). Acıyı uyuşturmak için batma ve kaşıntılı yaraların üzerine püskürtülebilir.

 

Kullanım şekli:

  • İyileşmeyi hızlandırmak için pansuman yapmadan önce yaranın üzerine püskürterek yara yıkama olarak kullanabilirsiniz.
  • Ağız cerrahisi veya diş çekimlerinden sonra yarım bardak su içerisine 15-20 damla hidrosol katılarak gargara seklinde kullanılabilir.
  • Sprey şeklinde yüze veya vücuda püskürtülür yada makyaj pamuğuna alınan bir miktar hidrosol istenilen bölgeye sürülerek kullanılır.
  • Yüz ve vücut bakımı için hazırlanan maske , krem veya losyon gibi ürünlerde kullanılabilir.

 

TUKA Natural farkı:

      TUKA Natural ölmez çiçek (altınotu) hidrosolü %100 doğal bitki özünden buhar distilasyonu yöntemi ile üretilmiş ve kullanıma hazır bir ürünümüzdür. Doğal üretim tekniklerini teknoloji ile harmanlayarak TUKA Natural ölmez çiçek (altınotu) hidrosolü tüm doğal özelliklerini ve faydalarını en yüksek oranda hiçbir katkı ve kimyasal madde içermeden sizlere sunuyoruz.

 

T.C. Tekirdağ İl Tarım ve Orman Müdürlüğü İşletme Kayıt Numaramız: TR-59-K-017515

Ayrıca TUKA Natural ürünlerimizin sahip olduğu diğer sertifikalarımız; 

Uyarı:

      Cilde uygulamadan önce bileğinizin içine bir damla damlatıp yarım saat bekleterek alerji testi yapınız.

Yorumlar
Yorum Yap